12.05.2015

İlham Perisi

2 dk

İlham Perisi

  KOÇTAŞ’IN YENİ KAMPANYASINDA EVİNİ YENİLEMEK VE GÜZELLEŞTİRMEK İSTEYENLERE AÇIK ÇAĞRI:      “İlham Perisini Beklemeyin Koçtaş’a Gelin” 

 Koçtaş, yeni iletişim kampanyasıyla evini güzelleştirmek için ilham perisini bekleyenlere açık davet yapıyor. Başarılı oyuncu Çağlar Çorumlu’nun canlandırdığı ‘İlham Perisi’ reklam kampanyasında, evimizi güzelleştirmek için beklemek veya sağdan soldan fikirler almak yerine Koçtaş’a giderek işi uzmanına bırakmamız öneriliyor. 20 Nisan’da yayına giren yeni reklam filminde, İlham Perisi’nin evle ilgili verdiği naif tüyolar işe yaramayınca, devreye Koçtaş giriyor. Koçtaş reklam kampanyası; televizyon, radyo, billboard gibi farklı mecralarda yer alırken, kampanyanın sosyal medya ayağı da dikkat çekiyor.

 Evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyenlerin adresi Koçtaş’ın ‘İlham Perisi’ isimli yeni reklam kampanyası, 20 Nisan’dan itibaren televizyon, radyo, billboard, internet gibi farklı mecralarda yer almaya başladı. Koçtaş yeni reklam kampanyasında eğlence programı ‘Güldür Güldür Show’un sevilen oyuncularından Çağlar Çorumlu’nun canlandırdığı İlham Perisi karakteriyle; yenilik isteyenlere İlham Perisi’ni beklemek yerine, Koçtaş’a gitmelerini tavsiye ediyor.

 Reklam kampanyasında İlham Perisi yaşam alanlarını yenilemek isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyor; ancak sunduğu içten ama pek de gerçekçi olmayan, komik önerileriyle işleri daha da içinden çıkılmaz bir noktaya taşıyor. Eviyle ilgili yenilik yapmak isteyenlere en doğru çözümleri Koçtaş’ın sunduğunu anlatan reklam kampanyası, tüm tüketicilere “İlham Perisi’ni beklemeyin, Koçtaş’a gelin.” çağrısında bulunuyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan Koçtaş, kampanyanın sosyal medya ayağını da unutmamış. İlham Perisi’nden gelecek zihni sinir önerilere gülmek isteyenler, Twitter’da@ilhamperisi74 hesabını mutlaka takip etmeli; fakat evlerini güzelleştirmek için Koçtaş’a gitmeli.
 
​Filmleri buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

İlgili Basın Bültenleri

15.08.2020

KOÇ TOPLULUĞU ‘EN İYİ İŞ YERLERİ’ LİSTESİNDE BU YIL DA ZİRVEDE

İndir
11.07.2020

KOÇ HOLDİNG İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ ÖZGÜR BURAK AKKOL 100 BİN ÇALIŞANI OLAN KOÇ’TA PANDEMİ DÖNEMİNİ ANLATTI

İndir
09.06.2020

KOÇ TOPLULUĞU DİJİTAL KARİYER BULUŞMALARI İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

İndir
28.05.2020

KOÇ TOPLULUĞU STAJI ONLİNE’A TAŞIDI

İndir
15.05.2020

KOÇ TOPLULUĞU’NDA KORONAVİRÜS SEFERBERLİĞİ

İndir
13.02.2020

KOÇ HOLDİNG “MLMM 4.0” ATAĞINI TÜPRAŞ İLE BAŞLATTI

İndir