Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Skip Navigation Linksduzey

Düzey

1975 yılında kurulan Düzey Pazarlama; Koç Topluluğu’nun ürettiği Tat, Sek, Pastavilla markalı gıda ürünlerinin yanı sıra, Grup dışı ürünlerin dağıtımını, 2003 yılından itibaren geliştirdiği distribütörlükler ve altı bölge müdürlüğündeki Düzey ekibi ile yapmaktadır. Düzey, yılda toplam 80 binin üzerinde satış noktasına fatura kesmektedir.

Düzey Pazarlama, 2016 yılını ciro olarak %13’lük bir büyümeyle tamamlamıştır. Tat, Sek ve Pastavilla ürünleri dışında Düzey’in satış ve dağıtım portföyünde yer alan önemli ürünler arasında; dağıtımını 2011 yılından beri sürdürdüğü İtalya’nın lider gıda şirketi Ferrero’ya ait Nutella ve Kinder markalı ürünler yer almaktadır. 2014 yılında Topluluk dışına çıkmış olan Maret ürünlerinin satış ve dağıtımı da sürdürülmektedir.

Düzey, 2015 yılının son çeyreğinde, Türkiye’nin en büyük balık konserve üreticisi olan Dardanel ile de satış ve dağıtım anlaşması yapmış ve 2016 yılında, Dardanel konserve ürünlerinin yanı sıra, Dardanel sandviç ürünlerini de portföyüne eklemiştir.

2016 yılında ise, Kellogg’s firması ile Pringles patates cipsi ürünlerinin satış ve dağıtım anlaşması yapılmış ve Temmuz ayından itibaren bu ürünlerin satışına başlanmıştır.

Düzey, lojistik ve teknolojik altyapısını da, dağıtımını üstlendiği yeni markalara paralel olarak sürekli geliştirmektedir.

2017 yılı beklenti, hedef ve stratejiler
Düzey; son yıllarda yakaladığı büyümeyi 2017 ve sonrasında da sürdürecek, tedarikçileri ve çalışanlarının desteği ile sektördeki öncü pozisyonunu koruyacaktır.

Dijital dönüşüm kapsamında, başta lojistik olmak üzere yapısal değişiklikler için kararlaştırılan projeler gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın saygın kuruluşları ile olası iş birlikleri için temaslar kesintisiz sürdürülecektir.

duzey.com.tr