Faaliyet Alanları

Türkiye’nin en büyük şirketler topluluğu olan Koç Topluluğu, sürdürülebilir ve kârlı büyüme hedefiyle faaliyet gösterdiği her alanda 100 yıla yaklaşan süredir tüm paydaşları için değer yaratıyor.

Sektörler

Koç Topluluğu şirketleri, faaliyet gösterdiği sektörlerde fark yaratmak ve liderliklerini sürdürmek için çalışıyor.

Şirketler

Topluluk çatısı altındaki tüm şirketler, Koç Topluluğu hedef ve ilkeleri doğrultusunda çalışıyor, güven ve başarının sembolü olma misyonu ile hareket ediyor.
Daha fazlasını keşfedin

Markalar

Koç Topluluğu’nun tüm markaları, güçlü marka kimlikleri ve en yeni teknolojileri kullanabilme becerileriyle rekabette fark yaratıyor.
Daha fazlasını keşfedin

Uluslararası Ağ

Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Holding, yurtdışında bulunan 60’dan fazla üretim tesisi ve pazarlama şirketiyle ve 145'ten fazla ülkeye ihracat yaparak uluslararası ağını her geçen gün daha da genişletiyor.

Yabancı Ortaklar

Koç Holding, global piyasalardaki lider ve güçlü uluslararası ortaklıkları ile sürdürülebilir kârlılık ve verimlilik hedefine odaklanıyor.

Vehbi Koç Vakfı

Cumhuriyet döneminde kurulmuş ilk özel vakıf olma özelliği taşıyan Vehbi Koç Vakfı (VKV), Vehbi Koç tarafından sosyal ve kültürel hizmetlerde bulunmak amacıyla İstanbul’da kuruldu. VKV, yaşamın en temel gereksinimleri olan eğitim, sağlık ve kültür alanlarında yönetimini üstlendiği kurumlar, desteklediği projeler ve düzenli programlar aracılığıyla Türkiye’nin daha hızlı gelişmesine destek olmayı; tüm faaliyetlerinde en iyiye örnek olarak, sürdürülebilir ve tekrarlanabilir modellerle Türkiye’ye fayda sağlamayı amaçlıyor.

Rahmi M. Koç Müzeleri

1994 yılında kapısını İstanbul’da ziyaretçilerine açan Rahmi M. Koç Müzesi, yirmi beşinci yılının sonunda, üç ayrı ilde birer müzesi ve bir kitaplığı ile dünya endüstriyel mirasının değerli örneklerini barındıran, dünya ölçeğinde tanınan ve takdir edilen bir kültür kurumu olmuştur.