Yatırımcı İlişkileri

Çekince

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Koç Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Hisse senedi fiyat verileri, yatırımcı araçları, hisse grafikleri ve son açıklanan Borsa İstanbul duyuruları Foreks tarafından sağlanmaktadır. Koç Holding, bu bilgilerin herhangi bir amaç için uygun olarak kullanabileceği, doğruluğu, eksiksiz olması, performansı, güncelliği veya güvenirliği hakkında hiçbir taahhüt veya garanti vermemektedir. Gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Koç Holding hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Koç Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Koç Holding veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. Internet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Koç Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.