Koç’ta Hayat

İçinde Koç Var

Kurucumuz Vehbi Koç’un “En önemli sermayem insan kaynağımdır” felsefesi tüm insan kaynakları uygulamalarımıza ilham veriyor. Koç Topluluğu olarak toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın yolunun daha mutlu çalışanlar ve daha mutlu iş yerlerinden geçtiğine inanıyoruz. İnsanı merkeze alarak gerçekleştirdiğimiz dönüşümle çalışan deneyimine odaklanıyor; eşitlik, dayanışma, çağdaşlık ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi bir insan kaynakları perspektifiyle hareket ediyoruz.

Daha fazlasını keşfedin

Koçlu Olmak

Dünyanın en çok çalışılmak istenen şirketleri arasında yer almamızın en önemli sebeplerinden birinin, çalışan deneyimine verdiğimiz önem olduğuna inanıyoruz. Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde ve en iyi global uygulamaları inceleyerek oluşturuyor; deneyim adımlarımızı insan odaklı tasarım prensipleriyle şekillendiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın içgörülerini topluyor, tüm aksiyonlarımızı bu içgörülerden yola çıkarak planlıyoruz. Sürekli yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm Koçlular için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

Endüstri İlişkileri

Koç Topluluğu, hedeflerini, insan kaynağından aldığı güçle gerçekleştiriyor. Çalışma arkadaşlarımızın sürekli gelişiminin yanında, haklarının korunması ve geliştirilmesi de temel önceliklerimizden. Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin de tarafı olan Koç Topluluğu'nda, çalışanlar ve sendikalarla sürekli, sağlam ve yapıcı sosyal diyaloğun korunması ve yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Bizi Takip Edin

Koç Topluluğu İnsan Kaynakları resmi sayfası @icindekocvar hesabımızı takip etmek için tıklayın.