Medya Merkezi

Kılavuzlar

Kurumsal Kimlik Rehberi

Koç logotaypının farklı mecra ve zeminlerde kullanımı, ölçüleri, renkleri, örnek kullanım yerleri gibi bilgi ve yönlendirmeleri içeren Koç Kurumsal Kimlik Rehberi’ne göz atabilir, dilerseniz PDF dokümanı olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dijital Kurumsal Kimlik aracımız sayesinde kullanım konusunda hızlı ve detaylı bilgi alabilirsiniz: marka.koc.com.tr
İndir

İletişimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Rehberi

Koç Topluluğu, her iki cinsiyetin de hayatın tüm alanlarına eşit seviyede katılımına yönelik şirket politikalarına ve projelerine yatırım yapıyor. Topluluğun, toplumsal cinsiyete duyarlı iletişim modelinin manifestosu niteliğini taşıyan rehbere göz atabilir, dilerseniz PDF dokümanı olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
İndir

Sosyal Medya Yönetimi Kılavuzu

Koç Topluluğu’nun sosyal medyada iletişim yaklaşımı, marka değerleri, itibar yönetimi gibi dijital mecralarda kurum kültürüne değer katacak bilgi, uyarı ve yönlendirmeleri içeren Koç Sosyal Medya Yönetimi Kılavuzu’na göz atabilir, dilerseniz PDF dokümanı olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
İndir

Medya İlişkileri Basın Seyahatleri Rehberi

Seyahat ve organizasyon gerektiren medya ilişkileri faaliyetlerinde Topluluk şirketlerimiz ile kalıcı bir ortak dil oluşturma hedefiyle hazırladığımız Medya İlişkileri Basın Seyahatleri Klavuzu’na, Topluluğumuzun iletişim platformu olan Koç.Hub üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak ulaşabilirsiniz.
İndir

Etkinlik Yönetim Rehberi

Koç Holding’in, çevreye duyarlı uygulamaları esas alan, verimli kaynak kullanımını önceliklendiren ve tasarruf odaklı bakış açısını benimseyen yeni “Yeşil Etkinlik” yaklaşımı, “Koç Topluluğu Etkinlik Yönetimi Rehberi”nde bir araya geldi. Koç Topluluğu Şirketleri’ne yol gösterici bir kaynak olması amacıyla hazırlanan rehber, bu yaklaşımın yaygınlaşması hedefiyle de tüm özel sektörün erişimine açık olarak yayınlanmakta. Rehber, özellikle pandemi döneminde hızlı bir dönüşümden geçen etkinlik alanında ihtiyaç duyan herkese somut ve yenilikçi bir yol haritası sunuyor.  

 
İndir