Medya Merkezi

Bizden Haberler

Bizden Haberler, şirketlerimizi, çalışanlarımızı ve bayilerimizi, kurum aidiyetini güçlendiren içeriklerle buluşturmayı hedefleyen Koç Topluluğu’nun iletişim stratejisinin önemli araçlarından biridir. Bizden Haberler, bugüne dek gerek Koç Topluluğu hakkındaki gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmak gerekse kurum içerisinde ‘güçlü ve etkin iletişim’ kurma özelliğiyle öne çıkmaktadır. Bünyesinde, 28 bin tirajlı, 60 yıllık bir kurumsal yayın, gündemin yakın takibi ile derlenen makale seçkilerini ve Koç Topluluğu’nun üst düzey yöneticileri ile çalışan ve bayilerini buluşturan canlı yayınları bulundurmaktadır.
2024

Bizden Haberler Söyleşileri

Dijital çağın getirdiği değişimler doğrultusunda Koç Topluluğu üst düzey yöneticileri ile çalışanlar ve bayiler arasında ilk ağızdan doğru bilgi akışını sağlamayı hedefleyen “Bizden Haberler Söyleşileri” canlı yayın olarak başladı. Gündemin nabzını tutan konu başlıkları ile söyleşiler,  Topluluk üst düzey yöneticilerinin yanı sıra konusunda yetkin isimler ve düşünce liderlerini de konuk edecek.

Bizden Haberler Söyleşileri’ne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Özel Ekler

Gündemin çok hızlı aktığı, haberleri takip etmenin güçleştiği günümüzde daha geniş bir perspektiften dünyaya bakma amacıyla ekonomiden teknolojiye, iklim değişikliğinden toplumsal cinsiyet eşitliğine, hepimizi yakından ilgilendiren başlıklarda uzmanlar tarafından kaleme alınmış makalelerden oluşan seçkilerimiz Bizden Haberler çatısı altında yer alıyor.

Özel eklerimizin tümünü aşağıda bulabilirsiniz.