Faaliyet Alanları

Diğer Sektörler

Sürekli gelişmek için.

Müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin geleceği. 
Gelişmenin sonu olmadığının farkındayız​.

Grup Şirketleri

Tat Gıda

Tat Gıda’nın temelleri, merhum Vehbi Koç tarafından, 1967 yılında domates ürünleri işlemek üzere Tat konserve fabrikasının kurulmasıyla atılmıştır. Yıllar içinde ürün gamını genişleten Şirket, bugün “Tat” markasıyla salça ve konserve üreticisi olarak Türkiye’nin en büyük gıda şirketlerinden biridir.

Koçtaş

Ev geliştirme perakendeciliği alanında faaliyet gösteren Koçtaş, Türkiye’nin 34 ilinde toplam 140 mağazası ve dijital kanallarıyla yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için gereken tüm ihtiyaçları tek çatı altında karşılayan bir çözüm merkezi konumundadır. 250 bin m2 ’lik toplam satış alanıyla 10 milyondan fazla ziyaretçisine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Şirket, 2020 yılında da ev geliştirme perakendeciliği sektöründeki liderliğini pandemiye rağmen sürdürdüğü yatırımlarla korumuştur.

Setur

Setur, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketlerinden biridir.
1965 yılında kurulan Setur; gümrüksüz satış mağazaları, yurt içi ve yurt dışı tur operatörlüğü, yurt içi ve yurt dışı otel satışı, uçak bileti satışı, vize hizmetleri, turistik gemi seyahati, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir.

Setur Marinas

Faaliyetlerine 42 yıl önce Çeşme Altınyunus Marina ile başlayan Setur Marinaları, bugün ulaştığı %22’lik pazar payıyla Türkiye marina işletmeciliği sektörünün lideri konumundadır.

Divan

Divan Grubu; konaklamadan yeme-içmeye, davet organizasyonlarından pastane ürünleri üretimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.
Divan Grubu; toplam 17 otel, 3 rezidans, 22 pastane, 135 fırın, 17 restoran, 2 stadyum, 2 ziyafet birimi ve Taşdelen’de bulunan üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir.

Zer

2003 yılında kurulan Zer, Türkiye’nin ilk ve en büyük satın alma şirketi olarak uzman kadrosu, yenilikçi çözümleri ve geniş tedarik ağı ile iş ortaklarına satın alma ve tedarik zinciri alanındaki zorlukları fırsata çevirebilecekleri ve maliyet tasarrufu sağlayabilecekleri uçtan uca çözümler sunmaktadır.

KoçSistem

“Türkiye’nin En Değerli Bilişim Markası” KoçSistem, 75 yıla dayanan köklü iş deneyimi ve dijital dönüşüm çözümleri ile 80’den fazla ulusal ve uluslararası iş ortaklığı, 81 ile yayılmış alanında uzman 1.500’e yakın çalışanı, iştiraki KoçDigital ve B2B Girişimcilik Platformu Techsquare ile Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı vermektedir.

RMK Marine

Tanker, römorkör ve süper/mega yat inşa projeleri üzerine yoğunlaşan RMK Marine, Tasarım ve Üretim için Endüstriyel Kalite Güvence Gerekleri’ni sağlayan altyapı imkân ve kabiliyetlerinin yanı sıra, sürekli geliştirdiği yetenek setlerini kullanarak gerçekleştirdiği projelerle sektörünün önde gelen tersanelerinden biridir.

Ram

Kuruluşunun 50’nci yılını kutlayan Ram Dış Ticaret, yarattığı değer ve yetiştirdiği insan gücü ile ülkemiz ihracatına ve ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. Artan heyecanla yeni pazarlarda, yeni iş modelleri geliştirirken, dijital dönüşüm çalışmalarını da ivmelendirmiştir.