Faaliyet Alanları

Diğer Sektörler

Sürekli gelişmek için.

Müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin geleceği. 
Gelişmenin sonu olmadığının farkındayız​.

Tat Gıda

Tat Gıda’nın temelleri, merhum Vehbi Koç tarafından, 1967 yılında domates ürünleri işlemek üzere Tat konserve fabrikasının kurulmasıyla atılmıştır. Yıllar içinde ürün gamını genişleten Şirket, bugün “Tat” markasıyla salça ve konserve ürünler, “SEK” markasıyla süt ve süt ürünleri üreticisi olarak Türkiye’nin en büyük gıda şirketlerinden biridir.

Koçtaş

Ev geliştirme perakendeciliği alanında faaliyet gösteren Koçtaş, Türkiye’nin 30 ilinde toplam 92 mağazası ve dijital kanallarıyla yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için gereken tüm ihtiyaçları tek çatı altında karşılayan bir çözüm merkezi konumundadır. 229 bin m2 ’lik toplam satış alanıyla 10 milyondan fazla ziyaretçisine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Şirket, 2019 yılında da ev geliştirme perakendeciliği sektöründeki liderliğini öncü yatırımlarıyla sürdürmüştür.

Setur

Setur, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketlerinden biridir.
1965 yılında kurulan Setur; gümrüksüz satış mağazaları, yurt içi ve yurt dışı tur operatörlüğü, yurt içi ve yurt dışı otel satışı, uçak bileti satışı, vize hizmetleri, turistik gemi seyahati, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir.

Setur Marinas

Faaliyetlerine 41 yıl önce Çeşme Altınyunus Marina ile başlayan Setur Marinaları, bugün ulaştığı %22’lik pazar payıyla Türkiye marina işletmeciliği sektörünün lideri konumundadır.

Divan

Divan Grubu; konaklamadan yeme-içmeye, davet organizasyonlarından pastane ürünleri üretimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.
Divan Grubu; toplam 19 otel, 3 rezidans, 22 pastane, 102 fırın, 15 restoran, 2 stadyum ve 1 Eataly operasyonu, 1 ziyafet birimi ve Taşdelen’de bulunan çikolata, lokum ve unlu mamuller üretim fabrikası ile faaliyet göstermektedir.

Zer

Zer’in temel faaliyetleri “Satın Alma Dış Kaynak Hizmetleri” ve “Satın Alma Teknolojileri” olarak iki alanda gruplanmaktadır. Zer bu faaliyetleri ile küresel arenadaki benzer şirketlerin sunduğu hizmetleri yerel tedarikçi ağı ile sunmakta ve müşterilerine sağladığı faydayı maksimize etmektedir.

KoçSistem

75 yıllık teknoloji şirketi KoçSistem, farklı sektörlerden alanlarının lideri müşterileri, 80’den fazla ulusal ve uluslararası iş ortağı, 81 ilde hizmet veren 1.500 çalışanı, iştiraki KoçDigital ve B2B Girişimcilik Platformu Techsquare ile Türkiye’nin dijital dönüşümüne en üst seviyede katkı vermeye devam etmektedir.

RMK Marine

Tanker, römorkör ve süper/mega yat inşa projeleri üzerine yoğunlaşan RMK Marine, Tasarım ve Üretim için Endüstriyel Kalite Güvence Gerekleri’ni sağlayan altyapı imkân ve kabiliyetlerinin yanı sıra, sürekli geliştirdiği yetenek setlerini kullanarak gerçekleştirdiği projelerle sektörünün önde gelen tersanelerinden biridir.

Ram

Kuruluşundan bu yana ülkemizin ihracatında öncü rol oynayan ve yarattığı birikimle, yetiştirdiği insan gücü ile dış ticaretin gelişmesine katkı sağlayan Ram Dış Ticaret, bu katkılarını aynı bilinç ve heyecanla sürdürmektedir. 2020’de 50’nci yılını kutlayacak olan Şirket, Türk dış ticaret sektörüne kattığı ve gururla taşıdığı değerlerini deneyime dönüştürmektedir.