09.11.2023

Koç Holding'den 10 Kasım Mesajı: #ÇokAnıyoruzÇokAnlıyoruz

3 dk

Koç Holding, bu yılki 10 Kasım iletişimini 29 Ekim haftasında başlattığı “Çok” iletişimi kapsamında kurguladı. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en çok O'nu anlayarak ve O’nun yolunda yürüyerek anılacağı mesajını veren film, #ÇokAnıyoruzÇokAnlıyoruz diyor.
 
Koç Holding, 2006 yılından bu yana her 10 Kasım’da hayata geçirdiği iletişim çalışmaları ile Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü anarken, fikirlerini bir kez daha hatırlatıyor ve Cumhuriyet değerlerini anımsatıyor. Her 10 Kasım’da tüm Topluluk markaları ile eş zamanlı hareket ederek bu iletişimi gerçekleştiren Koç Holding, bu yılki iletişimini 29 Ekim haftasında başlattığı “Çok” iletişiminin devamı olarak kurguladı.

10 Kasımlarda saat 9’u 5 geçe Atatürk’ü anmak için yapılan saygı duruşlarında O’nun gibi dimdik durduğumuzun altını çizerken, O’nu her gün anmanın farklı yollarla gerçekleştirileceğine vurgu yaparak, “Atatürk, en çok O'nu anlayarak anılır. Okuyarak, okutarak, sorarak, sorgulayarak anılır. O'nun yolunda yılmadan, yorulmadan, çalışarak, inanarak, başararak, kendinle, dünyayla yarışarak anılır. Bugün çok anıyoruz, seni her gün daha çok anlıyoruz” mesajını veriyor.

Koç Holding, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygısını ve minnetini ifade etmek için 100. yıl iletişimi çalışmaları kapsamında adını ve logosunu değiştirmişti. 10 Kasım iletişiminde de Koç Holding’le birlikte, Topluluğun tüm iştirak ve markaları da “Çok” logosunu kullanıyor.
 

Künye
 
Reklamveren: Koç Holding
Reklamveren Temsilcileri: Burçin Girit, Okyar Tuncel, Ceren Duyuler, Sevgim Turan Sencil, Emin Çalışkan, Müge Taşpınar, Füsun Müge Batmaz
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Yaratıcı Ekip: Arda Erdik, Melih Ediş, Ozan Aslan, Evren Doğrar, Ege Öztayfun,
Ezgi Yıldırım, Bedriye Katip, Rana Duran, Alican Kılıçoğlu, İlayda Çobanoğlu, Kadriye Özel,
Emre Lafçı, Gürol Yılmaz, Erman Anıt, Aytaç Yalçın, Derya Bolluk, Sema Gün, Nil Tuncer
Müşteri İlişkileri Ekibi: Pelin Önal, Dilara Ergün, Yağmur Özdemir Silen, Aydan Kibar, Ebru Özsoy
Stratejik Planlama Ekibi: Göktuğ Yurt, Kaan Arslan, Mehmet Keçili
Ajans Yapımcıları: Gülengül Soytürk, Ümit Bak, Alper Öz
Yapım Şirketi: Kala Film
Yapımcı: Hazer Baycan, Serkan Tırmık, Seda Kurtulmuş
Yönetmen: Fatih Kızılgök
Görüntü Yönetmeni: Akın Çetin, Altuğ Ozan
Kurgu: Adil Yanık, Mertcan Kuru
Müzik: Cenk Çelebioğlu, 25mMusic Production
Post Prodüksiyon: ABT İstanbul