Koçlu Olmak

Sağlık ve Yaşam Faydaları

Saha ya da ofis çalışanı farketmeksizin, tüm Koçlulara özel sağlık sigortası sağlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız ve kapsama dâhil ettikleri eş ve çocuklarıyla birlikte 168 bin kişiyi özel sağlık hizmetleriyle buluşturuyoruz. Koçluların sadece aktif çalışma hayatında değil, emekli olduktan sonra da Koçlu olmanın güvencesini yaşamalarını önemsiyoruz.
 
Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı üyesi Topluluk çalışanlarına ve ailelerine, sağlık sigortasından finansal desteğe kadar pek çok alanda ek sosyal güvenceler ve destekler sunuyoruz.
 
Çalışma arkadaşlarımızın sadece iş yaşamındaki değil, sosyal yaşamdaki deneyimini de iyileştiren kapsayıcı uygulamaları aynı seviyede önemsiyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı kurumsal sadakat platformu olan KoçAilem ile, çalışma arkadaşlarımıza ve ailelerine, alışverişten eğlenceye, seyahatten sağlığa sosyal yaşamlarındaki pek çok alanda kendilerini özel hissedecekleri ayrıcalıkları sunuyoruz.
 
Toplumun her kesiminde spor ve sağlıklı yaşam faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasına destek veriyoruz. Koç Topluluğu Spor Kulübü çatısı altında sportif, sosyal ve kültürel organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Hem çalışma arkadaşlarımız hem de aileleri için sportif organizasyonlar, branş okulları ve eğitimler düzenliyoruz.
 
Zor günler için dijital bir çözüm sunan KoçAilem Kan Kardeşliği Platformu ile, çalışma arkadaşlarımızın ve yakınlarının, acil kan ihtiyacı halinde yardımına koşabilecek Koçlularla en hızlı şekilde iletişim kurmasını sağlıyoruz.
 

Bizi Takip Edin

Koç Topluluğu İnsan Kaynakları resmi sayfası @icindekocvar hesabımızı takip etmek için tıklayın.